Teslimat ve İade Koşulları

TESLİMAT VE İADE
Online eğitim hizmetimizin teslimat ve iade prosedürü aşağıdaki gibidir:

TESLİMAT ŞARTLARI
•    Ürün satın alma ve teslimat süreci elektronik ortamda online şekilde gerçekleştirilmektedir. 
•    Sizlere sunduğumuz online eğitim hizmetimiz elektronik ortamda gerçekleştirilir ve hizmet ödeme ile birlikte aktif hale gelerek ALICI’nın kullanımına açılır. Herhangi bir kargolama ya da ürün satış işlemi şirketimiz tarafından sunulmamaktadır. 
•    Önceden tarih belirlenerek gerçekleştirilecek online eğitim satış hizmetlerinde eğitime erişim belirtilen gün ve saatte, ALICI’larla paylaşılan platform adresi üzerinden gerçekleştirilir. 
•    Online eğitim hizmetimizin erişime açılabilmesi için ALICI'nın tercih ettiği ödeme şekli ile online eğitim hizmet bedelinin ödenmiş olması gerekir. İşbu nedenle herhangi bir şekilde hizmet bedeli ödenmez ya da banka kayıtlarında iptal edilir ya da yaşanılan teknik aksaklıklar sebebiyle ödeme işlemi gerçekleşmezse; SATICI hizmet teslim yükümlülüğünden kurtulur.
İADE&CAYMA PROSEDÜRÜ
•    Satın aldığınız online eğitim ürünü, aksi belirtilmediği takdirde teslim aldığınız tarihten itibaren erişebileceğiniz online eğitim hizmetidir. 
•    Online eğitim hizmetimiz, Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği Cayma Hakkının İstisnaları başlığında düzenlenen 15. maddenin ğ fıkrası uyarınca cayma hakkının istisnası niteliğindedir. 
•    Kampanyalı dönemlerde eğitim programlarına kaydolunduğu takdirde herhangi bir nedenle iade sürecinin başlatılamayacağını tarafınızla paylaşmak isteriz.
•    Alıcı ancak sürekli hastalık, çalışmasına engel koşulların varlığı ya da ciddi sağlık sorunları gibi mücbir sebeplerin varlığı halinde söz konusu hizmet bedelinin iadesini talep edebilir. Ancak bu süreçte iade işlemini gerçekleştirip gerçekleştirmemek tamamen Şirket'imizin tasarrufundadır.
Teslimat, iade ve cayma prosedürlerimizle ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz!


 


Whatsapp Destek

Sıla Masal Okulu

Merhaba

Hoş geldiniz. Size nasıl Yardımcı olabiliriz ?