Eğitim Programımız

Sıla Masal Okulu, eğitim programı  9 aylık bir süreci kapsamaktadır. Bu sürecin büyük bölümü bire bir buluştuğumuz derslerle, kalanı ise online olarak devam edecektir.

Alanında uzman eğitimenlerle, teorik ve pratik olarak zenginleştirilmiş çalışmalarımız, hem sahne üzerinde hem de kuramsal çalışmalarla metin üzerinde çalışmak isteyen kişiler için uygundur. 

Derslerimiz Kadim Lisan - Alsancak ve Han Tiyatrosu Ünal Gürel Sahnesi- Alsancakta gerçekleşecektir. Online çalışmalarımız Zoom uygulaması üzerinden yapılacak olup kayıtları öğrencilerle paylaşılacaktır.

Çalışmalarımız temel seviyeden başlayacağı için her seviyeden katılımcıya kapılarımız açıktır. Masal anlatıcılığını meslek olarak yapmak isteyen kişiler, çalışmalarına derinlik katmak ve anlatıcılık alanında kendini geliştirmek isteyen oyuncular, öğretmenler, psikolojik danışmanlar,  yazarlar, masal ve sahne sanatları alanında çalışmak isteyen herkesi bekliyoruz.

Bu eğitimin ardından Sıla Masal Okulu ailesinin bir üyesi olacak, projelerinizde ve performanslarınızda uzman desteğinden faydalanacak ve kariyer danışmanlığı imkanına sahip olacaksınız. Eğitimin sonunda Katılım Sertifikası” verilecektir.  


Whatsapp Destek

Sıla Masal Okulu

Merhaba

Hoş geldiniz. Size nasıl Yardımcı olabiliriz ?